מותג טורקיז נוסד ב1993 ובמרכזו האישה הישראלית, הוא נוצר במיוחד עבורה. בשנת 2004 נמכר המותג לחברת גוטקס ומאז פועל במסגרתה.
קולקציית בגדי ים שיקית, המוצעת במגוון רחב של דגמים ודפוסים טרנדיים הייחודיים למותג, טווח מידות רחב וטכנולוגיה חדשנית, המעניקה לדגמים ערך מוסף של חיטוב ונוחות, תוך שימוש בבדים המתקדמים בתעשיית בגדי הים העולמית

קולקציית בגדי הים והחוף של "טורקיז" לקיץ 2018
מותג בגדי הים "טורקיז" מבית גוטקס, גאה להציג את קולקציית אביב קיץ 2018: קולקציית בגדי ים עשירה בגזרות ודפוסים טרנדיים, המובילים את עולם האופנה של עונת הקיץ, לצד שימוש בטכנולוגיות הייצור המתקדמות ביותר, המעניקות שילוב ייחודי של נוחות וחיטוב וטרנדים.

בקולקציה ניתן למצוא מגוון רחב של גזרות וצלליות המתאימות לכל מבנה גוף: בגדי ים שלמים, טנקיני, ביקיני ומגוון גזרות של חלקים תחתונים, בצבעים המובילים את העונה: גווני כחול רויאל, יין, ירוק בקבוק, לבן ושחור. בגדי הים מוצעים בטווח מידות רחב החל ממידה 36 ועד מידה 52, וחזיות עם קאפ D בדגמים נבחרים.

בין הגזרות המובילות ניתן למצוא מגוון רחב של בגדי ים שלמים בגזרות גופיה עם או ללא כיווצים בבטן, בגדי ים בשילוב רוכסנים במראה ספורטיבי, בגדי ים עם חצאית קצרצרה, בגדי ים בגזרות צוואר גבוה או עם מחשוף וי עמוק וסקסי, לצד גזרות של מונוקיני, סטרפלס עם חזיית מולד המעניקה תמיכה מעוצבת לחזה וגזרות כתף אחת נשיות ושובבות.

לצד בגדי הים השלמים, מוצעים בגדי ים בגזרת ביקיני עד מידת קאפ D, בהם: חזיות ביקיני משולשים, חזיות עם ריפוד קל, חזיות סטרפלס והולטר במידות עד 46, גזרות טנקיני החל מגזרת גופיה ועד סטרפלס עם מולד פנימי וטנקיני אשר מגיע במידות גדולות של 48-52.